Epoksi Self Levelling Zemin Kaplama

Yüzey görüntüsü çok düzgün, çok dayanıklı, estetik ve dekoratif özelliği en yüksek olan epoksi çeşididir Epoksi Self Levelling. Kimyasallara dayanıklı, renk çeşidi bol, temizliği çok olay, hijyenik, anti statik Epoksi zemin kaplamasıdır. Özellikle temizlik maliyetlerinin yüksek olduğu yerlerde tercih edilir, yüksek uygulama ve kullanım performanslarına sahiptir.

Epoksi self levelling zemin kaplama çok yaygın olarak kullanılan bir zemin kaplama çeşididir. Orta sınıf bir zemin kaplama olarak sınıflandırabiliriz.Uzun ömürlü araç ve yaya trafiğine dayanıklıdır. Toz tutmaz tozumasız bir ortam oluşturur, temizlenmesi kolay ve pratiktir. İstenildiğinde kaymaz pürüzlü zemin elde edilir.

Self Levelling Zemin Kaplama 3mm kalınlığında, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, kolay temizlenen, mekanik mukavemeti yüksek bir zemin kaplamasıdır. Değişik renk kombinasyonlarına sahip olan Self Levelling Zemin Kaplama ilaç fabrikalarında, hastanelerin steril alanlarında, elektrik santrallerinde ve her türlü sanayi tesisi için temizlenmesi kolay, tozumaz zemin gerektiren her yer için idealdir. Çözücü gerektirmez, kokusu hafiftir, kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır, kolay aşınmaz, temizlenmesi kolay ve çatlamaz, çekici güzelliğe sahiptir.

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir.

Kullanım Alanları

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama, endüstriyel döşemelerde, ilaç fabrikaları, hastaneler, kimyasal fabrikalar, hastaneler, elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, kimyasal fabrikalar, tekstil fabrikaları, plastik üretim tesisleri, sergi salonlarında, otomotiv sektörü ve tüm depolarda farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.

Avantaj ve Özellikleri

Zemine yüksek yapışma özelliği vardır.

Sürtünme, aşınmaya ve darbeye orta oranda dayanıklılıktadır.

Her türlü araç ve yaya trafiğinden etkilenmezler.

Portakal kabuğu desenli veya kaymaz zemin elde edilebilir. Renk çeşitliliği bulunmaktadır.

Antibakteriyel ve hijyeniktir özelliktedir.

Tamiri mümkündür. Temizlenmesi kolay ve pratiktir.

Parlak ve camsı yüzey oluşturulabilir ve estetik görünümlüdür.

Orta kalınlık sınıfına girer.

Epoksi Self Levelling  Uygulama
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın