Epoksi Endüstriyel Zemin Uygulamaları

Epoksi Endüstriyel Zemin Uygulamaları, firmaların üretim yapılan tüm ürünlerin, saklandığı ve taşındığı, işletmelerin çalışma yüzeylerine uyguladıkları epoksi alternatifidir. Dolayısıyla bu zeminler, aşınmaya ve kimyasal atıklara şiddetle maruz kalmaktadır. Bu nedenle bu zeminlerin kaydırmazlık, kolay temizlenebilirlik, estetik bir görüm ve üzerinde çalışılacak emniyetli bir yüzey konumuna taşımak gereksinimleri Epoksi Endüstriyel Zemin Uygulamaları fikrini geliştirmiştir.

İşletmeler için oldukça büyük öneme sahip, yüzeye sızdırmazlık sağlayan malzemeler, kaplamalar ve ağır yüke dayanıklı üst kat uygulamaları dayanıklı bir zemin elde edilmesinde işletmeler için gereksinim olmuştur.

Epoksi Endüstriyel zemin uygulamaları ile darbelere dayanıklı, ağır yüklere dayanan, Islak ve kuru kaymazlık sağlayan, aşınma dayanımı yüksek olan, sıhhi avantaj sağlayan, kimyasal aşınma dayanıklılığı, toz tutmama avantajı ve estetik görünüm için renkli alternatifleri sunarak işlemeler için uzun vadeli avantajlar sağlanmış olunur.

Epoksi Endüstriyel Zemin Uygulamasının Yapıldığı Sektörler:

• Sanayii Tesisleri, gıda, tekstil sektörleri

• İlaç Endüstrisi, Enerji Santralleri, Savunma Sanayi

• Otomotiv Sanayii, Otoparklar, Hastaneler

• Alış-Veriş Merkezleri, Soğuk Hava Depoları

Endüstriyel Zemin Uygulamaları
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın